Get Adobe Flash player

KAPRYS MET logo

 

KAPRYS-MET
Maria Gniadek, Jacek Gniadek Sp.J.

ul. Fr. Bielowicza 85
32-040 Rzeszotary
tel./fax (012) 270 43 49
tel. (012) 270 50 60, 270 50 61
www.kaprys-met.pl


Profil działania – o firmie KAPRYS-MET


Misja firmy:

„Dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości, które w pełni zaspokoją ich potrzeby zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.”


Kim jesteśmy
Początki Kaprys-Met sięgają roku 1990. Dzięki dobremu zarządzaniu firma rozwijając się i pozyskując nowych klientów, z roku na rok skutecznie umacniała swoją pozycję na rynku. W tym czasie z niewielkiego przedsiębiorstwa handlowego przekształciła się w prężną firmę zaopatrującą duże hurtownie na terenie całego kraju. Obecnie Kaprys-Met jest przedstawicielem największych polskich producentów branży okuć budowlanych. Stale poszerza swój asortyment, także o wyroby importowane.


Jak działamy
Filarem działalności firmy jest handel hurtowy. Nasi stali partnerzy handlowi to zarówno duże hurtownie na terenie całej Polski jak i producenci stolarki drewnianej oraz PCV.

Produkty dystrybuowane przez Kaprys-met są dostępne także w punktach detalicznych na terenie całego kraju. Działania handlowe firmy nie ograniczają się jedynie do rynku krajowego. Kaprys Met stale poszukuje nowych odbiorców na rynkach zagranicznych. Dotychczas nawiązano współpracę z firmami z Ukrainy, Białorusi, Litwy, Czech, Słowacji i Węgier.

 

Siedziba
Nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy posiada bogato wyposażoną ekspozycję, która ułatwia wybór produktów z szerokiej gamy towarów oferowanych do sprzedaży. Pracownicy działu obsługi klienta zawsze służą rzetelną informacją i fachową poradą.
Dużym atutem firmy jest możliwość szybkiej realizacji zamówień dzięki własnemu rozbudowanemu zapleczu transportowemu. W tej dziedzinie współpracujemy także z największymi polskimi firmami spedycyjnymi, tak, aby zamówiony towar był zawsze dostarczany na czas do klienta.

 

image

 

Oddziały
Obecnie firma posiada oddział w Jaśle, który dzięki swojemu położeniu obsługuje klientów ze wschodniej Polski. Placówka w Jaśle specjalizuje się szczególnie w narzędziach oraz okuciach obwiedniowych i akcesoriach do nich.


Plany na przyszłość
Celem strategicznym firmy jest utrzymanie pozycji lidera branży okuć budowlanych na rynku polskim oraz ciągłe zdobywanie nowych partnerów handlowych na wspólnych rynkach europejskich.

 

logo