Get Adobe Flash player

gamar

GAMAR Producent Klamek – Marek Gawor

Rzeszotary 195,
32-040 Świątniki Górne

tel. 12 270 45 67, 256 50 80, 607 696 628, 607 083 929

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.gamar.com.pl

Początek działalności firmy GAMAR to rok 1980, kiedy to założyciel i obecny właściciel Pan Marek Gawor zdecydował o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Kontynuując tradycje tutejszego regionu firma od początku zajmowała się produkcją wszelkiego rodzaju kłódek i okuć budowlanych. Z upływem lat, główny nacisk w rozwoju firmy położony został na ulepszanie istniejących technologii produkcyjnych wykorzystując między innymi dotacje unijne co zaowocowało znacznym poszerzeniem asortymentu, wprowadzeniem nowych wzorów i technologii. Poczynione duże inwestycje technologiczne oraz dbałość o wysoką jakość produktów pozwoliły firmie zajmować coraz silniejszą pozycję na rynku. Lata 90-te to dynamiczny rozwój firmy oraz stworzenie na jej bazie hurtowni artykułów budowlanych. Od roku 1995 uruchomiona została nowa linia technologiczna, co zaowocowało wprowadzeniem nowego produktu - klamki drzwiowej. Skala inwestycji i systematyczne działania doprowadziły do rozpoczęcia rok później seryjnej produkcji klamek.

Wraz z rozwojem firmy poczynione zostały również inwestycje w infrastrukturę. W Rzeszotarach powstał nowy budynek zakładu. Została zainicjowana stała współpraca z uczelniami technicznymi oraz firmami certyfikującymi mająca na celu polepszenie jakości oraz wprowadzaniu innowacyjności. W myśl tej idei asortyment klamek jest nieustanni poszerzany, szeroka gama kolorystyczna oraz najwyższa jakość materiałów zwiększają zainteresowanie odbiorców oraz pozwalają na ciągły dynamiczny rozwój. Swoje produkty firma GAMAR często prezentuje na targach budowlanych zarówno w kraju jak i zagranicą.

Firma zaopatruje w swoje produkty hurtownie i sklepy na terenie całego kraju. dużą część produkcji eksportuje na rynki Unii Europejskiej oraz wschodnich sąsiadów Polski.

 


 

image